150 let trvání Sokola v Karlíně.

Událost, která si říká o oslavu – a proto slavíme celý týden.

Hned v pondělí 20.11. 2017 přijdou na řadu děti – všestrannost.

Od 15 hodin bude v dolním sále připravena opičí dráha, kterou si mohou bezpočetně krát vaše děti projít. K dispozici bude i různé náčiní, které je možno vyzkoušet. Program pro děti končí v 18:30. Přijďte si vyzkoušet, na čem v sokole cvičíme, a že se opravdu nemusíte ničeho a nikoho bát.

Úterý 21.11. 2017 ve znamení gymnastiky

Od 15 hod do 17 hod. pro vás připravují děvčata z moderní gymnastiky ukázkovou rozcvičku, které se můžete zúčastnit. Můžete si vyzkoušet i práci s kužely, obručemi, nebo švihadlem. Předvedou vám exhibiční vystoupení. Určitě se bude na co dívat 😊

Od 17 hod se naladíme na sportovní gymnastiku. Bude soutěžit celá rodina, budou připraveny různé sportovní úkoly pro maminky, tatínky i babičky a dědečky.

Tak seberte odvahu a přijďte si užít odpoledne ze svými dětmi. Určitě se nebudete nudit

Ve středu 22.11. 2017 přijdeme na chuť volejbalu.

Od 17 hod je v plánu volejbalový turnaj „ Pinkni si to“ Turnaj již je plně obsazen. Můžete přijít fandit

Čtvrtek 23.11.2017 patří opět dětem a divadlu, ale pozor je připravena i večerní přednáška pro dospělé!!!

15 – 16 hod. jsou v plánu výtvarné dílničky, kde si můžete vyrobit loutku apod.

17 – 18 hod. bude připravena loutková pohádka

Od 19 hod bude prezentace Knihy „Aby nemuseli nakonec žebrati“ – příběhy z dějin Karlínské Invalidovny . Autorské povídání s Pavlem Heřmánkem

Celý týden oslav bude uzavřen v pátek 24.11.2017 od 17 hodin akademií s názvem EVOLUCE SOKOLA KARLÍN. Přijďte se podívat kdo všechno u nás cvičí a co vám můžeme nabídnout. Přijďte si užít odpoledne v přátelském duchu. Po celý týden zde bude připravena výstava nejen o Sokole Karlín.

Těšíme se na vás