Dne 6. 8. 2021 nás ve věku 75 let náhle opustil starosta TJ Sokol Karlín, bratr Josef Fišer. Přišlo to nečekaně a stále nemůžeme uvěřit, že už ho víckrát neuvidíme. Byl členem našeho Sokola od roku 1975 a velmi aktivním členem. Cvičil ve všech sletových skladbách mužů, na všech gymnaestrádách, nevadilo mu ani dělat si i trochu legraci sám ze sebe při různých žertovných vystoupeních, která naši cvičenci předváděli při příležitosti přehlídek, akademiích a podobně. Byl to opravdu dobrý kamarád, ochotný vždy přispěchat na pomoc, nezkazil žádnou legraci, spíše naopak, byl základní oporou každé sokolské činnosti, stejně tak jako ve svém soukromém životě.

Starostou Sokola Karlín se stal roku 2001, to znamená, že 20 let jsme se mohli spoléhat na dobré a bezproblémové vedení naší jednoty. Pepo, budeš nám strašně chybět!

Poslední rozloučení se bude konat ve středu 18.8. 2021 ve 13 hodin ve Velké obřadní síni ve Strašnicích

Čest jeho památce

josef_fiser