Florbal

Tradice našeho oddílu sahá do roku 2003. Od té doby se v mírně obměňující sestavě pravidelně setkáváme na hřišti i mimo něj. Florbal hrajeme neprofesionálně, ale samozřejmě dle všech pravidel a v duchu fair-play. Několikrát jsme se zúčastnili i neprofesionálních lokálních turnajů. Náš oddíl má t. č. 13 členů, hrajeme smíšeně muži a ženy. Naším cílem je dobře se zabavit a maximálně si zasportovat. Nabírání nových členů bohužel není vhodné z důvodu omezené kapacity vyhrazeného času.

tjsk-telocvicna-jednota-sokol-karlin-florbal

KDY se Florbal koná

Každé ÚTERÝ od 18:30 do 19:30 v Sokole Karlín

CENA Florbalu V SOKOLE KARLÍN

• Členský poplatek 500 Kč
  • Oddílový příspěvek na školní rok 1 700 Kč

Oddílový příspěvek lze hradit buď jednorázově ve výši 1 700 Kč nebo pololetně 850 Kč za každé pololetí.

Lektor Florbalu v Sokole Karlín

Event Timeslots (1)