Upozornění:

Začínáme: 2.10.2019

Počet volných míst v oddíle: 16

pro přihlášení do oddílu je nutné využít adresy: prihlasky@sokolkarlin.cz

odkud dostanete další informace!!!

Míčová přípravka

Nazdar kluci a holky,

Sokol Karlín otvírá sportovní míčovou přípravku kde si budeme představovat a zkoušet základy míčových sportů, od těch nejpopulárnějších jako jsou fotbal, volejbal  basket, tenis tak po ty méně známe jako jsou floorbal, stolní tenis, canoe polo a jiné..

V průběhu každé hodiny si  nebudeme jen představovat samostatné sportovní disciplíny, ale povíme si též něco o přípravě našeho těla před samotnou zátěží a též odpočinku a protažení po zátěži. A nevynecháme ani něco málo o vhodné životosprávě. Občas mezi nás zavítá i někdo, kdo to ve svém sportu dotáhl až na profesionální úroveň a podělí se s náma o svůj sportovní příběh.

Zažijeme mnoho legrace a sportovních zážitků, ale hlavně si  budem hrát a posilovat a tužit naše tělo.

Kdy se koná cvičení?

Scházet se budeme každé pondělí  od 17:30 hod do 19:00 hod. A to v sokolovně Karlin. Vítáni jsou holky a kluci od  6 do 12 let po dohodě uvítáme též mladší šikovné sportovce a nebo sourozence.

Cena cvičení pro míčovou přípravku v Sokole Karlín

• Příspěvek se platí 2x ročně a to v září (1.pololetí) a v únoru (2.poleletí)
  • půlroční příspěvek pro míčovou přípravku dětí je stanoven na 800,-Kč
  • platí se pouze jeden příspěvek do kterého je vše zahrnuto:)