ODDÍL PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ 3-6 LET

Omlouváme se, ale cvičení předškoláků a rodičů a dětí je plně obsazeno!!!

Začínáme: 13.9.2018 od 17 hod.

Cvičení a pohybovou průpravu v oddíle předškolních dětí ve věku od 3 do 6 let vnímáme jako příležitost zdokonalit již naučené dovednosti a připravit děti na různé sportovní aktivity.

tjsk-telocvicna-jednota-sokol-karlin-oddil-predskolaci

Děti se v našich hodinách naučí cviky pro správné držení těla, koordinaci pohybu, protahovací cviky a jednoduché kolektivní hry. Pro cvičení využíváme veškeré vybavení naší tělocvičny – žebřiny, lavičky, velké míče, kruhy, žíněnky, různé balanční pomůcky a další zábavné cvičební pomůcky jako padáky, prolézací tunely a jiné. Na každou hodinu připravujeme pro děti různě sestavené zábavné opičí dráhy tak, aby děti získaly potěšení z pohybu a zábavnou formou se připravovaly na různé sportovní aktivity.

Našim přáním je, aby se děti při pohybu hlavně bavily a na hodiny cvičení se rády vracely….

Lektorka cvičení pro děti a rodiče

Petra Berry:  petra.berry@email.cz

Event Timeslots (1)