Upozornění:

Začínáme: 19.9.2019

Počet volných míst v oddíle: 0 (plně obsazeno)

ODDÍL PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ 3,5 – 6 LET

Každý čtvrtek od 17:00 – 18:00 hod

Cvičení a pohybovou průpravu v oddíle předškolních dětí ve věku od 3,5 do 6 let vnímáme jako příležitost zdokonalit již naučené dovednosti a připravit děti na různé sportovní aktivity.

tjsk-telocvicna-jednota-sokol-karlin-oddil-predskolaci

Děti se v našich hodinách naučí cviky pro správné držení těla, koordinaci pohybu, protahovací cviky a jednoduché kolektivní hry. Pro cvičení využíváme veškeré vybavení naší tělocvičny – žebřiny, lavičky, velké míče, kruhy, žíněnky, různé balanční pomůcky a další zábavné cvičební pomůcky jako padáky, prolézací tunely a jiné. Na každou hodinu připravujeme pro děti různě sestavené zábavné opičí dráhy tak, aby děti získaly potěšení z pohybu a zábavnou formou se připravovaly na různé sportovní aktivity.

Našim přáním je, aby se děti při pohybu hlavně bavily a na hodiny cvičení se rády vracely….

Cena cvičení pro předškolní děti v Sokole Karlín

• Příspěvek se platí 2x ročně a to v září (1.pololetí) a v únoru (2.poleletí)
  • půlroční příspěvek pro oddíl rodičů a dětí je stanoven na 1300,-Kč