Upozornění:

Omlouváme se, ale cvičení předškoláků a rodičů a dětí je plně obsazeno!!!

Začínáme: 11.9. 2018 od 17 hod.

Sportovní gymnastika

Oddíl gymnastické přípravky vznikl v Sokole Karlín v roce 2012 a od té doby se členská základna rozrostla na současných 32 dětí ve věku od 4 do 7 let.

Během této doby se děti zúčastnili gymnastických závodů a závodů ve šplhu.

Hodiny jsou vedeny cvičitelkami Jitkou a Šárkou, které se o gymnastiku předškolního žactva zajímají již řadu let a působily v několika jednotách. Každý rok se cvičitelky účastní seminářů, které zvyšují jejich kvalifikaci pro práci s předškolním žactvem.

Při hodinách děti cvičí na standardním gymnastickém nářadí (akrobacie, přeskok, hrazda, kruhy, bradla, kladina), prochází zpevňovací průpravou a v každé hodině hrají pohybové hry. Na začátku každé hodiny je samozřejmě rozběhání, kde se děti učí základní lokomoční dovednosti a rozcvička. Během hodin gymnastiky, které probíhají vždy v úterý a ve středu od 17:00 do 18:30, mohou být rodiče přítomni a sledovat, jak si jejich děti vedou.

tjsk-telocvicna-jednota-sokol-karlin-gymnastika

Náplň hodin

• gymnastická průprava
  • cvičení na nářadí
  • posilování
  • všeobecná pohybová příprava

Vhodné prokluky a holky 4 až 10 let

KDY se Gymnastika koná

Každé ÚTERÝ a STŘEDU od 17:00 do 18:30 hod. v Sokole Karlín

Co si vzít sebou na gymnastiku

• dres
  • přezuvky
  • pití

CENA gymnastiky V SOKOLE KARLÍN

• Členský poplatek 200 Kč
  • Oddílový příspěvek na školní rok 1 300 Kč

Oddílový příspěvek lze hradit buď jednorázově ve výši 1 300 Kč nebo pololetně 650 Kč za každé pololetí.

Lektoři gymnastiky v Sokole Karlín

Dostálová Jitka  – dost.jitka@seznam.cz