T.J. Sokol Praha Karlín

V termínu od 30. 6. – 5. 7. 2024 se v Praze uskutečnil XVII. všesokolský slet. Bylo nám velkou ctí moci se této oslavy pospolitosti, sportu a dobré nálady zúčastnit. T. J. Sokol Karlín se zapojil do dvou skladeb – Mravenců pro předškolní děti a do skladby Jdi za štěstím pro ženy, muže a Věrnou gardu.

Celý týden jsme měli šanci zúčastnit se obrovského množství kulturních a sportovních akcí se sletem spojeným. 

Vyvrcholením celoročních příprav pak bylo předvedení hromadných skladeb ve čtvrtek večer a v odpoledním pátečním programu. 

Za naši jednotu můžeme s klidem říct, že se nám vše povedlo a tak jsme na výkony všech našich cvičenců právem pyšní. 

Jsme rádi, že jsme vše společně zvládli a již teď se těšíme za šest let znovu. Všem účastníkům i návštěvníkům sletu přejeme krásné léto a prostřednictvím naší fotogalerie zde můžete na celý slet ještě mnohokrát zavzpomínat. 

Sletu a Sokolu NAZDAR!