Vítáme Vás v druhé polovině roku 2022,

v průběhu konce roku nás čekalo a čeká několik akcí které jsou pro naši jednotu stěžejní.

  • proběhl Každoroční běh Karlínským sadem
  • Památný den Sokolstva 8. října
  • Sokolská akademie, k příležitosti jubilea 155 let od založení naší jednoty na kterou jste srdečně zváni.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Přejeme Vám ať máte po zbytek letošní sezony ve zdravém těle, zdravý duch.                                                                                                                                                                  Výbor TJ Sokol Karlín