Oddíl Přípravka sportovní gymnastiky (Út a St 17:00 – 18:30)

uterý a středu 17:00-18:30h

Lektorky:
Ing. Šárka Neumannová – email: neumannova.sarka@seznam.cz
Mgr. Jitka Dostálová – email: dost.jitka@seznam.cz

Toto cvičení je určeno pro děti od 4 do 7 let. Cvičíme dvakrát týdně ve velké tělocvičně sokolovny. V hodinách se zabýváme všeobecnou pohybovou průpravou od protahování a posilování až po cvičení na tradičních nářadí sportovní gymnastiky. Děti cvičí ve družstvech podle věku. Součástí hodiny je na začátku rozběhání a rozcvička a na konci hodiny pohybová hra. Děti jsou odměňovány razítky.

Naše hodiny si můžete na začátku cvičebního roku nezávazně vyzkoušet.

Ing. Šárka Neumannová

Členkou sokola jsem již od dětství a s trénováním dětí mám dlouholeté zkušenosti. Sama jsem cvičila sportovní gymnastiku a v 18ti jsem absolvovala školení cvičitele všestrannosti III.třídy. Od té doby jsem se zúčastnila celé řady doškolovacích seminářů. Pravidelně rozhoduji gymnastické závody a jsem rozhodčí I.třídy Teamgymu. Jsem empatická, cílevědomá a důsledná.

Těším se na Vás a Vaše děti.

Mgr. Jitka Dostálová

Členkou sokola jsem již od dětství a s trénováním dětí mám dlouholeté zkušenosti. Sama jsem cvičila sportovní gymnastiku a vystudovala jsem učitelství tělesné výchovy. Poté jsem se kvalifikovala na práci předškolních dětí, které se ve volném čase neustále věnuji. Pravidelně se účastním celé řady doškolovacích seminářů. Rozhoduji gymnastické závody a jsem rozhodčí I.třídy Teamgymu. Jsem hodná, důsledná a inspirativní.

Těším se na Vás a Vaše děti.