13. ročník MEMORIÁLU JIŘÍHO FRöHLICHA V T. J. SOKOL KARLÍN

V sobotu 20. ledna se v prostorách horní a dolní tělocvičny T. J. Sokol Karlín  uskutečnil již 13. ročník populárního volejbalového Memoriálu Jiřího Fröhlicha. Do sokolovny dorazilo na devátou ranní 12 týmů volejbalových nadšenců, s touhou si pořádně zahrát.

Atmosféra v průběhu celého dne byla přátelská, týmy si vzájemně přály úspěch a radost nad každým vyhraným míčem byla patrná v celé sokolovně. Nedílnou součástí akce je i společenská část, kdy se týmy mezi jednotlivými zápasy občerstvují v místní klubovně.

Do finále nakonec postoupily dva týmy těch nejlepších – tým VOČEM a tým NEVÍME NIC. Dle názvu týmů by bylo možné si myslet, že jejich přístup byl lehkovážný, ale naopak. Boj byl do posledního míče napínavý, a finálové skóre posledních dvou setů 1:1 bylo nakonec rozhodnuto součtem vyhraných míčů ve prospěch týmu NEVÍME NIC.

Vítězové, semifinalisté a další vše společně oslavili a hned si slíbili účast na dalším ročníku.

Organizátoři z T. J. Sokol Karlín děkují  všem zúčastněným za skvělou atmosféru a těšíme se na viděnou při 14. ročníku v lednu 2025.

Odkaz na fotovideo zde

Odkaz na reportáž České televize zde